Më mbaj mend (për 1 muaj)

Keli - Zemra Boom Boom

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Nuk jam un asi çik ti si po mendone
O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Ndasht diçka ti mashum, kam un Bab e None.

Zemra mbon Boom Boom, e spo don meu ndal
Vetem thuj që kam shanc, një her nkafe dal
Pasurin krejt që kam, ti kam me ta fal
Vetem thuj a kam shanc, një her nkafe dal.

O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Nuk jam un asi çik ti si po mendone
O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Ndasht diçka ti mashum, kam un Bab e None.

Pika nzemer don mem ra, e po don mem ra
Prej momentit që tkam pa, un moj që tkam pa
Pasurin krejt që kam, ti kam me ta fal
Vetem thuj a kam shanc, një her nkafe dal.

O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Nuk jam un asi çik ti si po mendone
O ti djal, o ti djal kshyre punen tone
Ndasht diçka ti mashum, kam un Bab e None.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)