Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nazmi Tusha - Shko

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Thonë se koha sheron qdo plage
Pse nuke vlen ajo per mua
Saher kaloj nga alto vale
Loti ne emer me thret mua

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar

Me plage me zemer
Kto vargje I shkrova
Me mire sot se di kur
Do te kthehesh e harriuar
Per ate po per mua kurre

Ref:
Shko pra shko me ato vale
Si nje bark e shkatrruar
Do te kthehesh nje nate vone
Si nje enderr e kaluar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)