Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gold AG - Jem Ilira, Jem Teuta

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Tane kto male sikur thrrasin
bjeshket tona dic po flasin!
Mos harroni kange t’ja thoni!
Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!

GOLD AG:

Botës anë e mban shqipet ka i ran na e kena 1 kombë na e kena 1 nanë e kena 1 gjuhë e kena 1 Flamaur para botes pata arsye per mu mburr a jam n'evrop a pertej oqeanit unë jam Shqiptar ma i vjetri i ballkanit edhe zani mu shterr e mos me fol kurr vetem kush je se t'kallxoj me dy dur


REF:Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!

GOLD AG:

Hej shqipe ku je shqipe qe ku jom shqipe deri n'dhe shqipen n'gjak unë e kam Shqipnis Etnike nanë kush i thot kur te thirr atdheu i dalum per ner e lavdi per bese e burrni unë smuj pa shqipni si kur toka pa shi unë jam emblema veq me 3 shkronja e mat mir flamurin e ban veq Shqiponja

REF:Jem Ilira, Jem Teuta
jem te Rritun neper lufta!
Gjithe Shqiptar Kudo Jane
nuk kem tjeter vec nji nane!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)