Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rony - Shqiptar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Une nuk e kuptoj qysh munesh me fol
Mu krahasu me mu ropt je i vogel
Kshu qe lene pshuri te na,muzika so per ty o la
Nese do me t’kthy ca ca ta bi Ronyn rra ta ta
Se Ronyn sun e kapin munesh me kap vetem rakin
Kur je kan te ngju ti zefin
Un kom ngju vetem tupakin

2X
Se jom rrit old school edhe trunin old school
Hajde kur te dush me 200 baben e ki tek pull

4X
Une jom shqiptar,une jom shqiptar
Kom qaq urrejtje per serb du me i var

Kallxom kush te futi ty ne muzike
Kush te ka rrejt se talent ki
Po te kish dal naj tupak isha bo un fans i tij
Po qa me pa qa me ngju rrepi rest in peace
Tu ndgju lloj lloj bythqimi hip hopit i kam vu vize
A ka ma mire se na nuk ka
Keni me lyp po skeni me pa
Jeni pesha te lehta kejt mo vlla skeni qa me ba
Qeshtu na rra
2X:Jan tre shkronja A e G shkurt e shqip ma t miret ne Shqipni
Banda burra jam mat mir
Se bajn per lek e bojm free

4X
Une jom shqiptar une jom shqiptar
Kom qaq urrejtje per serb du me i var!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)