Më mbaj mend (për 1 muaj)

Klodiana Vata - Bosh

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
E tash ska dashni
Cdo dit u bo zi
Tana i kam perpi
Po tana i kam perpi

E kur nata bjen
Me mu ma nuk tgjen
Kjo dashni ma svjen
Jo kjo dashni ma svjen

Tani pa mua zemren e ke bosh
Shum bosh
Jo un me nuk dua koha me mshku kot jo ma

Ma nuk jemi ne te dy
Ndjenjen ton nuk dite me e majt
Nrrugen teme une pa ty
Dhimbjen teme vet kom me e bajt

Fajet i ke ti
Sa shum e kam ndi
Tash spaske besim jo
Kaq pak jepesh ti

Mos harro se njet
Cdo gja ka mu sjell
E kur malli tmerr
Kujtoje ca them
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)