Më mbaj mend (për 1 muaj)

Fatima Ymeri - A E Din

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Te prita sonte zemer je tu ardh
Te prita sonte zemer je tu ardh
Me lot ne sy un mezi pres me te pa
mezi pres me te pa
mezi pres me te pa
Se lamtumir na dy jo kurre nuk tham
E sot pyes veten pse jam bo pishman
S'te besohet s'te besohet se po vdes me t'pa

Ref 2×
A e din,a e din,se vec ti je shpirti im
Se vec ti je shpirti im
A e din ti,a e din
A e din,a e din hallall ta kam bo dashnin
Hallall ta kam bo dashnin
A e din ti, a e din

S'te besohet s'te besohet
Se po vdes me t'pa

Prap ne enderr dje ty te kam pa
E me ne fund kam pushu tu qa
Zemra ime aty u qetesu
Kur m'the: me ke mu
kur m'the: me ke mu
E nat anderr kisha dasht me vdek
Se vec aty,muj me t'pas perjete
Sum besohet,sum besohet qe m'ke lon ti vet

Ref 2×
A e din, A e din...

S'me besohet s'te besohet se po vdes me te pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)