Më mbaj mend (për 1 muaj)

DJ Gimi-O, Rita & Fidan - Ty T'ka Rritur Nana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[Rita:]
Mu m'ka rritur nana
M'ka Rritur Nana
per me m'marr ti nuse
nje dite me tupana
Per me m'marr ti nuse
nje dite me tupana

[Fidani:]
Ty t'ka rritur nana
T'ka Rritur Nana
per me t'marr une nuse
nje dite me tupana

[Rita:]
Mu m'ka rritur nana
M'ka Rritur Nana
per me m'marr ti nuse
nje dite me tupana

[Rita:]
Mu m'ka rritur nana
M'ka Rritur Nana

[Fidani:]
Per me t'marr une nuse
nje dite me tupana
Ty t'ka rritur nana
T'ka Rritur Nana

[Rita:]
Per me m'marr ti nuse
nje dite me tupana
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)