Më mbaj mend (për 1 muaj)

Erik Lloshi - Ta Vodhen Zemren

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa te doja
Nuk ta thoja
Veten time e mohoja

Te marre me doje
Te marre te doja
Cfare ti doje
Ti dhuroja

Jo skam kohe me thoje
Kohe te lire kerkoje
Me te tjere sa shume flirtoje

Thelle ne shpirt e dija
Cfare per ty un isha
Vec nje loje pa fantazira

REF.:
Se zemren, se zemren
Kush ta bleu zemren
Se zemren, se zemren
E le peng ti zemren

Seeee zemren se zemren
E le peng ti zemren
Se zemren se zemren
Ty ta vodhen zemren

Strofa 2

Jo skam kohe me thoje
Kohe te lire kerkoje
Me te tjere sa shume flirtoje

Thelle ne shpirt e dija
Cfare per ty un isha
Vec nje loje pa fantazira

REF.:
Se zemren, se zemren
Kush ta bleu zemren
Se zemren, se zemren
E le peng ti zemren

Seeee zemren se zemren
E le peng ti zemren
Se zemren se zemren
Ty ta vodhen zemren

Sa fort te doja
Sa enderroja
Me ty jeten ta filloja

Sa fort te doja
Sa enderroja
Me ty jeten ta filloja
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)