Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mateus Frroku & Eli Fara - Copa-Copa

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
[ELI FARA:]
Zemra iku lart tek ti me fluturoi
Hajde me mbani (2x)
Merri syte e mi une dashurine se ndrroj
Se e besoj un e besoj

[MATEUS:]
Jeten ta dhash
Se te kam dash
Shpirti ms me marre (2x)

[REF. 2x:]
Ate qe desha desha mora
Ate qe desha desha zgjodha
Ma kpute shpirtin zemren t'ofrova
O copa copa per ty u bona

[ELI FARA:]
Para teje dot nuk mund te jem e forte
Aman amani aman amani
Njeher djeg pastaj me ben per uj te ftohte
Pa ty e kote (2×)

[MATEUS:]
Jeten ta dhashe
Se te kam dash
Shpirti mos me marre (2×)

[REF. 4x:]
Ate qe desha desha mora
Ate qe desha desha zgjodha
Ma kpute shpirtin zemren t'ofrova
O copa copa per ty u bona
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)