Më mbaj mend (për 1 muaj)

2Ton - Aktore

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zemren zemren ma prishe,
Syt sdu me ti pa, sdu me ti pa

Ref:x2
Zemren zemren ma prishe
Kallxom qysh u nishe
Syt sdu me ti pa, sdu me ti pa
Asnihere ma ma na dy mu ba

Shum sene per ty di di di shum di
Qdo dit ni gabim i ri ri, shprehna si me pi pi
As keq as mir per ty sdu me ni
Ti mke rrejt mu me shum krenari
Je kon ndryshe kur une tkom njoftu
Kqyr shum me lujt po sun lun me mu
Qysh jom kon un per ty ti sje per mu
Un di me dasht ti me aktru
E di e di kujton tani
Kur em sheh e kupton tani
Syve t’mi nuk ju beson tani
Sa shum ti ke hup

Ref:x2
Zemren zemren ma prishe
Kallxom qysh u nishe
Syt sdu me ti pa, sdu me ti pa
Asnihere ma ma na dy mu ba

Ti shum mir aktron
Kur mashtron, kishe mu m’don
Ti shum mir aktron
Kur mashtron, kishe mu m’don
Ti kujtojshe qe nuk em intereson
E ma bojshe ti hala nuk em beson
E menojshe qe mu let em zavendson
Se pranojshe, s’dojshe s’dojshe
Un pa ty jom njejt nuk em sheh mu njejt
T’ndrrova ty shpejt u nxon veni jot
Gjith ti ke gjet gjet arsye plot
Gjith ti ke gjet arsye plot

Ref:x2
Zemren zemren ma prishe
Kallxom qysh u nishe
Syt sdu me ti pa, sdu me ti pa
Asnihere ma ma na dy mu ba
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)