Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kennz - Maria

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Spo di qa me ba per ty
Spo di ka me shku pa ty
A ki ti hala dashni
Me ket xhelozi trunin ma ke q*

Tash po boj xhiro qytetit
E nonstop kyqjen kall
Me mujt kohen me nal qe me tpas veq ty afer vetit
Pe dojm jenen si nprall
Po tkom ngat po ndjej mall
Parameno me tpas un larg vetit

Pse po ma bon rafsh e spo mi kthen fjalt
Kur thu psikopat veq mashum je tum kall
Mfal qe tboj me kajt se nuk shkon gjith mjalt
E per xhelozi e ki venin e par

Refreni:
Ma-Maria per ty jom drogirat
E kom ngre vija
Per ty me dit e nat sjom kon te shpija
Ye-Ye Spo di qa me ba perty
Spo di ka me shku pa ty
A ki ti hala dashni
Me ket xhelozi trunin ma ke q*

Tash po boj xhiro qytetit
E nonstop kyqjen kall
Me mujt kohen me nal qe me tpas veq ty afer vetit
Pe dojm jenen si nprall
Po tkom ngat po ndjej mall
Parameno me tpas un larg vetit

Per ty bona polic une e ti ngjes prangat
Tmaj n arestim sa tosht nata
Casa de papel per ty une thej banka
A don euro dollar a veq franga
Ti je numer 1 per ty veten e la 2-shi
Nese prishesh me mu kur nuk ki me xhet si ishi
Uh shit je ka dukesh sikur misty
E nese thom najsen gabim dije jom kon me wiski

Refreni:
Ma-Maria per ty jom drogirat
E kom ngre vija
Per ty me dit e nat sjom kon te shpija
Ye-Ye Spo di qa me ba per ty
Spo di ka me shku pa ty
A ki ti hala dashni
Me ket xhelozi trunin ma ke q*

Tash po boj xhiro qytetit
E nonstop kyqjen kall
Me mujt kohen me nal qe me tpas veq ty afer vetit
Pe dojm jenen si nprall
Po tkom ngat po ndjej mall
Parameno me tpas un larg vetit.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)