Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nita Rechi - Bye Bye

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Bye ajaja
Bye ajajajajjaj
Ç’a do tani?
Bye jajajaaajaaa
S’dua t’ja di

Bye ajaja
Bye ajajajajjaj
Bye jajajaaa
S’dua t’ja di

Vuje tani
Si une
Vuje tani
Zemer ishe mine ye
Un e ti jo mo

S’e mendon ti jo s’e mendon
Se lendon ti jo s’e mendon

Aaa
Aaa
You’re
Still in my mind
Still in my mind

Bye ajaja
Bye ajajajajaa
Ç’a do tani?
Bye jajajaaajaaa
S’dua t’ja di

Bye ajaja
Bye ajajajajjaj
Bye jajajaaa
S’dua t’ja di

Jetoja me shpresen
Se do vij dita perseri
Tet kem afer meje n’krahet e mi
Mm mm mm

Edhe shpresen e fundit
Ti e theve theve ti
Per ty isha diell sa her binte shi

Aaa
Aaa
You’re
Still in my mind
Still in my mind

Bye ajaja
Bye ajajajajaa
Ç’a do tani?
Bye jajajaaajaaa
S’dua t’ja di

Bye ajaja
Bye ajajajajjaj
Bye jajajaaa
S’dua t’ja di
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)