Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vedat Ademi - Do Vij

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo Ti Mos U Largo Mos E Harro Kush Ty Te Do
Sa Her Vetem Te Jesh Ti Mendo Ky
Shpirt Te Mbron

Ref

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Zgjoj Dot Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes KUR
Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej
Dhe Pastaj Te Shkoj

Tex 2

Ska Si Ty Ne Kete Bote Si Dielli Ngrohte Si Hene E Plot
Tani Dhe Cdo Moment Syt E Tu Sdo Ken Me Ngrohte

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Te Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe Pastaj Te Shkoj

Ref 2

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Kur Un Dot
Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt
Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe
Pastaj Te Shkoj

Do Vij Dhe Cdo Mengjes Tinaz Un
Dot Zgjoj Dot Te Veshtroj Me Le Te
Perqafoj Si Cdo Mengjes Kur Flokt
Te Ledhatoj Ftyrn Ta Ndjej Dhe
Pastaj Te Shkoj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)