Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dafina Zeqiri - Nana

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5

Dafina:
Une eci tjeter ritem
Jepi jepi zor o papi

mka bo mu
Nana jo t’lig!
Nana jo!

Yes i keep it chillin,
di me kon feisty
Ndjenjat i ftofi..
zemren kejt icy
Ta hupi menimin, qe je nice ti
And I know you like it
Babt dont fight it fight it!

E duu
Veten sa shum e du
E per ty me ndrru
Se kom njet
Se mu em tha

Nana, Nana, Nana Nana jem!
Mka bo
Nana, Nana, Nana Nana jem!

Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5

Lumi B:

Bebji stop
Jeta shume e shkurte me hup vakt
Sky is the limit kqyr nalt
T qoj ku t dush deri n mars

Light up the fire
Know we gettin higher
Hajde ktu me mu i prekim majat
Veq njo si ti e ka bo nana
E ka bo nana nana

Ma ke lon seen dafin
Hiq spo ta nin dafin
U sa fresh u sa clean
U sa bad u sa mean

Www ma ke lon. (Pike)
Ey o ti qike
Ski ka me ik
E bukur e mire si barbike
Ama knej ta ngul thike n zemer pa prite…

Bridge:
Ti je bardh
Une zi
Une jom PAC
Ti je B.I.G
Ti je nalt
Une jom lit

Chorus:
Mka bo Nana
Nana
Nana nana jem!
Mka bo Nana
Nana
Nana nana

Sa tmire mka bo
NANA x 5
Per ty mka bo
NANA x 5
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)