Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lyric Master - Xhanem

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x Refreni
Kujt i thu Xhanem
Kujt i thu shpirt
E kush si un
Ka me t'dasht o drit

Part 1
T'kom pas ty si lule (lule lule)
Pse ti mu u m'hupe (m'hupe m'hupe)

I mshela qela syt mu zhduke (mu zhduke)
S'ka ma prekje s'ka ma puthje

O xhanem qka t'ka mungu te un
Nashta nuk du dasht e t'dashta shum

Pre-Hook
O Xhanem, o xhanem o xhanem
O Xhanem, o xhanem o xhanem

2x Refreni
Kujt i thu Xhanem
Kujt i thu shpirt
E kush si un
Ka me t'dasht o drit

Part 2
T'kom pas ty simpati (simpa simpati)
Tani mu ka kthy n'dashni (n'dashni n'dashni)

O xhanem shum thell n'zemer ti mu m'ke hi
Thirrem si pa ty s'mun rri

O xhanem qka t'ka mungu te un
Nashta nuk du dasht e t'dashta shum

Pre-Hook
O Xhanem, o xhanem o xhanem
O Xhanem, o xhanem o xhanem

2x Refreni
Kujt i thu Xhanem
Kujt i thu shpirt
E kush si un
Ka me t'dasht o drit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)