Më mbaj mend (për 1 muaj)

Heki Krasniqi & Fatlinda Beqiri - Potpuri (Gezuar 2022)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Koke bo si rrush ajaj
Koke bo si rrush
Takona kur t'dush ajaj
E folim qysh t'dush

Koke bo si rrush ajaj
Koke bo si rrush
Takona kur t'dush ajaj
E folim qysh t'dush

Du du du aman sa shum po du
Synin po ma lu
Me mu e ka me mu
Me ty s'nalem me ty s'nalem
Me ty snalem un deri sa t'jem
Je Jeta jem je jeta jem
Se ti per mu je jeta jem
Me ty s'nalem me ty s'nalem
Me ty s'nalem deri sa tjem
Un ta kam thon e prap ta them
Rrushi jem je rrushi jem
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)