Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi, Bardhi & Nora Istrefi - Mama Mia

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Shkurte Gashi & Bardhi:
Mama mama mama mama mia
M'ka premtu se do jem e tija
M'ka premtu, e m'ka harru

Mama mama mama mama mia
Per asgje un nuk do te lija
Per gjithmon, zemra e don

Shkurte Gashi:
Sa her m'ke lendu e sa kam duru
Jo, zemer, un s'kam gabu
E n'gabime t'rren
Po m'bon me tepermen
Se fajen ton mu po ma len

Bardhi:
Pse man inat, zemer
Pse man inat
S'je per nji nat, kurr nuk je kon per nji nat
Prej qe t'kom pa n'sy
M'ke mbyt e t'kom mbyt
A muna mu kthy prap?

Shkurte Gashi & Bardhi:
Mama mama mama mama mia
M'ka premtu se do jem e tija
M'ka premtu, e m'ka harru

Mama mama mama mama mia
Per asgje un nuk do te lija
Per gjithmon, zemra e don

Nora Istrefi:
Ishe dashuri ti, ishe dashuri
S'ishe kon per ty as nuk po du me dit
Zemra gjun, gjun, gjun
Lot kush i pagun e kujton kjo tradhti

Bardhi:
Besom qe nuk po muj me imagjinu
Se dy dashni i pasna lendu
Gjuj, gjuj, gjuj
Krejt un i paguj
Vet e bona ket tradhti

Nora Istrefi:
Hajt tash tjetres luja, luja, luja
Un e di qe do jem e huja
Sa dashni, sa vetmi

Shkurte Gashi:
Ta kam dhon dashnin pa hile
Ta kam bo zemer me dije
Po m'lendon, e mo nuk shkon

Shkurte Gashi & Bardhi:
Mama mama mama mama mia
M'ka premtu se do jem e tija
M'ka premtu, e m'ka harru

Mama mama mama mama mia
Per asgje un nuk do te lija
Per gjithmon, zemra e don

Nora Istrefi:
Mama mama mama mama mia
M'ka premtu qe do jem e tija
Sa dashni, sa vetmi, yeah
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)