Më mbaj mend (për 1 muaj)

Cher - Let Me Down Easy

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
If you're gonna let me down
Let me down easy
So I won't be too hurt
After you've gone
(After you've gone)
And if you're gonna let me down
Oh, set me down easy
From that special cloud you put me on
(You put me one)

Let me down easy
Let me down slow

And if you're gonna leave me
Oh, honey please me
A memory to soften up the fall
(To soften the fall)
And if you're gonna let me down
Oh, let me down easy
Oh, baby please don't let me down at all

Let me down easy
Let me down slow

And if you're gonna let me down
Oh, set me down easy
Oh, baby please don't let me down at all
(Don't let me down)

Don't let me down
(Don't let me down)
Oh, Don't let me down
(Don't let me down)
Don't let me down
(Don't let me down)
Don't let me down
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)