Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dido - Hurry Home

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I've been drinking
Kinda celebrating
'Cos I've been thinking
About my baby

I've been lonely
Kinda empty
Sleeping where ghosts
Don't find their home

Oh, what a day for a daydreamer
Spend my time thinking how lucky I am

'Cos I love everything about you
And have I told you how wonderful I think you are?
So hurry home, hurry home to me
So hurry home, hurry home to me

I've been smoking
Kinda contemplating
Doing nothing
But that's alright with me

It's amazing
That I'm not crazy
So much waiting
But I know you'll come around

Oh what a night for a light sleeper
Spend my time thinking how lucky I am

'Cos I love everything about you
And have I told you how wonderful I think you are?
So hurry home, hurry home to me
So hurry home, hurry home to me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)