Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kelly Clarkson - Jesus

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
i was walking down the road following
Jesus Christ he looked at me and told
me child don't cry i'll be with you all
your life so child please don't cry!
i'll be with you when u ask i will
be there for you when you need me
i have been here from the beginning
and i will be here for the last!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)