Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Linkin Park - Sickness

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I'm a whore and I'm feeling sorry for myself
In your arms I am drowning like the child I was

I need more can you help me?
Feed my sins, come and kill me
It's calling me

Endless skies falling freely down upon my head
So much for hopeless dreaming frustration settles in

I need more can you help me?
Feed my sins, come and kill me
It's calling me
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)