Më mbaj mend (për 1 muaj)

Whitney Houston - I Love The Lord

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
"I Love The Lord"
Album: The Preacher's Wife Soundtrack

I love the the Lord, he heard my cry
And pitied every groan, long as I, I live
And troubles rise, I hasten to his throne

[Chorus:]
Oh, I love the Lord
I sure do, surely do love the Lord
He heard, he heard my cry
And pitied every groan, yes he did
Every groan
Long as I live, long as I, I live
And troubles rise, troubles rise
I hasten to to to to to
I'll hasten, I'll hasten to his throne
I'll hasten to his throne hold on hold on
Tears are streaming down my eyes
I'll hasten, I'll hasten to his throne

Yes I will, I'll run
I know I can go to his throne
I know I can go, I know I can go
I'll hasten, I'm gonna run
I know I can go, I know I can go
I'll hasten, I'll hasten to his throne

See I can run, Lord you know I will
When there is nowhere to go I know I can go to you
I know I can run to you oh
I'll hasten, I'll hasten to his, his throne
Yeah, yeah, yeah, yeah
I'll hasten, hasten to his throne
Surely gonna be here
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)