Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elena Ristevska - Milioner

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Custvuvam koga me nabluduvas
u doja tim so pomisluvash
tocno znam kade me poglednuvash
dobro znam jas koj si ti
ma ne sum...ama devojka
e milioni nema da e kupat
podari mi ti milijon baknezhiii
Mmmmaaa!

Na vervot svetot ti se naogjash
imas se no se dosaduvash
ti treba samo dobra devojka
toa ti nedostiga.

Diamanti biseri i pari
daj mi drugo toa ne me pali
podarimi ti miljon baknezhii

Ref:
(Ti si milioner)ne sakam jas pari
(milioner)drugo znaj mi fali
(milioner)nema da me kupish
so pari lubov ne se kupuva

(Ti si milioner)ne sakam jas pari
(milioner)drugo znaj mi fali
(milioner)nema da me kupish
so pari mene ne me kupuvash!!

Zoshto se ushte ne vervot si
otvori srce i prizemi satir
dojdi tuka vo svetot moj
lubov ti nedostiga

Diamanti se moite crni oci
birlianti naredeni na usni
podari mi ti milijon baknazhi

Ref:2x
(Ti si milioner)ne sakam jas pari
(milioner)drugo znaj mi fali
(milioner)nema da me kupish
so pari lubov ne se kupuva

Diamanti biseri i pari
daj mi drugo toa ne me pali
podarimi ti miljon baknezhii

Ref:2x
(Ti si milioner)ne sakam jas pari
(milioner)drugo znaj mi fali
(milioner)nema da me kupish
so pari lubov ne se kupuva...!!!
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)