Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dasma E Këngëtarit Korab Shaqiri

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  16
[19-09-2015]
Beqaria e këngëtarit Korab Shaqiri mori fund. I biri i këngëtarit Ilir Shaqiri, sot po martohet me Lulkaçela Jasharin nga Kërçova më të cilën ishte prej shumë vitesh në lidhje dashurie.Në një atmosferë familjare dhe larg syrit të mediave, Korabi sot po kremton ditën më të lumtur të tij.Dasma është bërë sipas traditave shqiptare ndërkohë para pak orësh krushqit sollën edhe nusen në shtëpi. Ja fotot e para të martesës kur Korabi po nisej për në Maqedoni për ta marrë nusen. (express)Komente 0