Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gruaja E Fut Në “Magje” Korab Shaqirin

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[27-09-2015]
Këngëtari Korab Shaqiri bëri bujë të madhe në media javën e kaluar për dasmën e tij, dhe arsyeja e gjithë kësaj zhurme nuk ishte dasma e Korabit, por kostumi i veshur nga shoferi që shoqëronte çiftin, dukej taman si kostum i FSK-së, e ndërsa sipas Korabit ai kostum ka qenë i qepur nga vetë ai dhe ka qenë i gjithi imitim.

Megjithatë nëse i lëmë anash këto, e rëndësishmja është që ai tashmë është martuar me vajzën e tij të ëndërrave Lulkaçela Jashari. Ata kanë vendosur që të bashkjetojnë, e ndërsa siç duket menjëherë pas martesës Lulkaçela e ka dërguar Korabin në kuzhinë për t1% gatuar.

Kështu të paktën ka treguar vetë Korabi nëpërmes një postimi të tij në rrjetin social në Instagram, ku ka postuar një foto bashk me bashkshorten e tij në kuzhinë, ku edhe në mbishkrimin e fotos ka shkruar: "e diela në kuzhinë".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1