Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Per Ty Jetoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10

Naten te enderroj ,diten te takoj ooooh syri im i fjetur..kush ti fali syt trupin tend te gryt ooooh puthja ime tretur..Ty askush nuk te ngjan ti je zemer kemban tingellon per mua ti perjet
ty askush nuk te ngjan ti dhe djellin n'dor e mban t'jam fal i teri me te vertet te dua jet ..ooh
Dite e nate un thurr kujtime dhe keng magjike un ligjroojj..veq per ty moj zemra ime per ty moj mike
gjithmon kendoooojj

Ref:Do te behem rreze malin do te mi ne doren tende do ta puth syrin e fjetur s'dua te te degjoj
do te vi ne koken tende do te kic pak buzen tende ti edhe hena do te bi permbi sy vetem per ty un jetooooj

T'enderroj t'dashuroj oh syri im i fjetur kush ti fali syt trupin tend te gryt ooooh puthja ime tretur..Ty askush nuk te ngjan ti je zemer kemban tingellon per mua ti perjet

ty askush nuk te ngjan ti dhe djellin n'dor e mban
Ty askush nuk te ngjan ti je zemer kemban
ty askush nuk te ngjan ti dhe djellin n'dor e mban

Dite e nate un thurr kujtime dhe keng magjike un ligjroojj..veq per ty moj zemra ime per ty moj mike
gjithmon kendoooojj

Ref:Do te behem rreze malin do ti mbi ne mes molles tende do ta puth syrin e fjetur s'dua te te degjoj
do te vi ne koken tende do te kic pak buzen tende ti edhe hena do te bi permbi sy vetem per ty un jetooooj


Ky tekst u dërgua nga OlaaKorab Shaqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 03/03/2014


Korab Shaqiri - Per Ty Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Jetoj".
3. Video është e këngës "Per Ty Jetoj", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 0