Më mbaj mend (për 1 muaj)

Korab Shaqiri - Dashurine Ta Jap Hua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  32

Kur ta vë doren permbi flok mikja ime ti më shikon plot magji. Shikimi yt më rrezon për tok zemra ime je shpirt e shejtit dashuri. Sonte ti mi lujte ment mike dashuri e shenjtë, sonte un jam i pa zot zemer ty t'kam pasaporte. Ref: Ti je ajo që vdes për mua ti je si shpirt prandaj të dua... ti je qet e buza gaz askush tjeter nuk me tha dashurin po ta jap hua.

Buzëqeshja jote po me cmend mikja ime buzqeshja jote cmend dynjan. Kjo puthja jote ni moment zemra ime e bën mbret dhe fukaran. Sonte ti mi lujte ment mike dashuri e shenjtë sonte un jam i pa zot zemer ty t'kam pasaporte Ref: Ti je ajo që vdes për mua ti je si shpirt prandaj të dua... ti je qet e buza gaz askush tjeter nuk me tha dashurin po ta jap hua.


Ky tekst u dërgua nga  dini98Korab Shaqiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/10/2013
Festivali: Zhurma Show 2013


Korab Shaqiri - Dashurine Ta Jap Hua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashurine Ta Jap Hua".
3. Video është e këngës "Dashurine Ta Jap Hua", por nuk këndohet nga Korab Shaqiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Korab Shaqiri:


Komente 1