Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kosovar Alija - Ku Je O Zemer Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

1000 fjalë i dëgjova por aspak sju besova
për gjdo fjal nga nje plag merr në zëmer sikur flak këte nga ti nuk e prita se gabon nuk e dita une me te mir e ti me te keq ishe engjull m'dole dreq

ref 2x

ku je o zemer ku je ti eja njeher me puth ne sy ku je o zemer du me te pa ose mem mbyt ose mem vra

1000 fjalë i dëgjova por aspak sju besova për gjdo fjal nga nje plag merr ne zëmer sikur flak këte nga ti nuk e prita se gabon nuk e dita une me te mir e ti me te keq ishe enjull e mdole dreq

ref 4x
ku je o zemer ku je ti eja njeher me puth ne sy ku je o zemer du me te pa ose mem mbyt ose met vra

Ky tekst u dërgua nga Qesaaaaa


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 24/09/2013


Më Shumë Këngë Nga Kosovar Alija:


Komente 1


Kosovar Alija - Ku Je O Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je O Zemer".
3. Video është e këngës "Ku Je O Zemer", por nuk këndohet nga Kosovar Alija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.