Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kreshnique - Hype
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hype".
3. Video është e këngës "Hype", por nuk këndohet nga Kreshnique.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Kreshnique - Hype  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Icolour"

Komente

Asnjë Koment

25/10/2017

2017-10-25T11:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Hype" kënduar nga Kreshnique.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Kreshnique i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga S4MM. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

REF x2
shume tok jom tonight
see me flyin up
skena gjo perveq hype
cuz dem bi**hes be
keepin'it down
cuz all we do is
smokin loud.

Made a milli
wtf o enis thirre milin
skena koh,no way
qa po bon ore bal kalle jeepin
qina wipin dalim kruk
kallzo kush e ka spllifin
we just smokin loud
this the vibe im in
its Sammi Baby
so tu mfol mu lately
po,po,po plasin
i myti hate
e din krejt kush e run ni

TETOV
e din krejt kush
e ka vu n'hart
e din krejt kush
jon t mirt edhe tpart
FUCK DAT

REF x2
wup wup
e ke honger be baba
bon muhabet you ain't bad
ti shtiresh se sje djali keq
ti je beb
man krejt ekipa tu honger
kta tjert i kena lon n dijet
jon tu fol rill ama n'anderr
ose me mu ose kunder
ki me met
pull up a pull up ahhhh
i dont talk to much
i just keep it trap
neggas no the SAMM back
mos ma fol emrin
se mu nuk um njeh
stkom shok se kom 10 shok
me qato nuk jom njoftu
prej dje weh

REF x2
shume tok jom tonight
see me flyin up
skena gjo perveq hype
cuz dem bi**hes be
keepin'it down
cuz all we do is
smokin loud.

shume tok jom tonight
see me flyin up
skena gjo perveq hype
cuz dem bi**hes be
keepin'it down
cuz all we do is
smokin loud..Më Shumë Këngë Nga Kreshnique:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë