Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kreshnique - Gjendja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Rruga shum full deri n’target
Jena krejt cool n’kry kaqket
Nese un e du ajo vjen flet
Jom tu e kujtu me ni flashback, ha
Levizje teprum me ni j.. juice
Tripin like me Tom Cruise
Jena nveper ska excuse
Deri tnjehim pare me shumzus ayee
Përmes kanalit t’suezit, tu e ndrru lojen e trapit
Shperlamjen e parev t’djeshit, nihna Alexander i shtetit
Rreth meje o rapi
Tjert pi shoh posht amo sjom ka i hejti
Ngritet leveli kur shihet targeti
Sillna rreth veti kur o puna te leki
Kreshnique
Renditja: Top 200
Publikimi: 28/03/2020
Teksti: Kreshnique


Kreshnique - Gjendja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gjendja".
3. Video është e këngës "Gjendja", por nuk këndohet nga Kreshnique.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kreshnique:


Komente 1