A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Kristi Goxha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1
  • Origin:
  • Gjirokastër 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Luani ♌
BIOGRAFIA: Kristi Goxha is a young writer. Kristi Goxha jeton momentalisht në Memaliaj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Markelino Harizaj

Bleonard Metalia

Florjan Curri

Ideal Sefa

Rilind

Labinot Feka

Arbër Voci

Albrim Isufi

Flavio Hima

Enis Haziri


Tags: Kristi Goxha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019