Kristi Ndoja
Kristi Ndoja

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}

  • Vendlindja:
  • Shkodër
  • Jeton në
  • ShqipëriBiografia

BIOGRAFIA: Kristi Ndoja është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore shkodrane. Në Dhjetor 2014, Kristi Ndoja merr pjesë në Ylberi 2014 me këngën "Luli I Vocërr". Në Nëntor 2022, Kristi Ndoja & Ajdis Hasani marrin pjesë në Luleborë 2022 me këngën "Jetoj"....

>> Lexo gjithë biografinë >>
Lidhje» Dërgo Një Këngë »


Komente 0