Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kristina - Eni Me Ne (Feat. Nora)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


ooppa ooppa

Ne kte nate te madhe
kenga po jehon,
bashke me ne ne valle
Kristina po kondon
hajdeni tgjith ktu
se bashtu te festojm
se tani Nora po fillon

Ne kte nate te madhe
kenga po jehon ,
bashke me ne ne valle
Nora po kondon
hajdeni tgjith ktu
se bashtu te festojm
kenga e vallja s'do pushojne

REF:
Eni, eni, eni
me ne, me u knaq
kenga jone e bukur
s'mbaron me kaq
se ne kshtu e kem zanat
e bejme naten 1 sahat


Ky tekst u dërgua nga Sara


Nuk kemi video për këtë këngë.


Kristina
Featuring: Nora
Publikimi: 06/06/2012


Kristina - Eni Me Ne
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Eni Me Ne".
3. Video është e këngës "Eni Me Ne", por nuk këndohet nga Kristina.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kristina:


Komente 0