Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kumrije Mustafa - Une Kendoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

hej un kendoj
kendoj djal per ty
hej une vallzoj
shoqet m'kan zili
o hej me kan zili (2x)

ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj
ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj

hej dite nat
mednoj veq per ty
hej keng te bukra
ti kendoj veq ty
o hej veq ty (2x)

ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj
ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj

hej ne cdo vend
ne rrug kudo jam
hej veq per ty
zemra me digjet flak
o hej me digjet flak

ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj
ku je ku shkon
ku te kam s'te harroj


Ky tekst u dërgua nga  Beni


Nuk kemi video për këtë këngë.
Kumrije Mustafa - Une Kendoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Une Kendoj".
3. Video është e këngës "Une Kendoj", por nuk këndohet nga Kumrije Mustafa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:


Komente 0