Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Kumrije Mustafa - Oj Lulija Jone  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

05/06/2014

2014-06-05T20:34:16+00:00

Këngë e albumit:

"Pranverat Shkojn E Vijn"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Oj Lulija Jone" kënduar nga Kumrije Mustafa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Elizabeta Marku. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te baba ooo

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

une te baba dal e luj e te
burri nuk po muj

une te baba dal e luj e te
burri nuk po muj

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

oj lulija jone me limona ooo
a ma mire te na a te nana ooo

une te nana dal e luj e te
burri nuk po muj

une te baba dal e luj e te
burri nuk po mujMë Shumë Këngë Nga Kumrije Mustafa:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet