A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Kygo - Carry Me    (Feat. Julia Michaels)


Like a kid and her teddy bear
Like a leaf blowing in the air
Could you carry me?

Could you carry me?
Like a flag after a war
When you're gone or when you're first born
Could you carry me?
Could you carry me?
'Cause I don't know how we
How we got so far, you and me
Almost like there's oceans between us, us
So I need to know
Could you carry me?
Back into your heart again
Could you carry me?
Right into your distant hands
Could you carry me?
Right back where we started from
Could you carry me?
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on, could you carry me?
Back to where we started from
'Member when we would dance all night
Parking lots and velvet skies
I was there for you
And you were there for me
Every time we would start a fight
We'd make love 'til the morning light
I was there for you
And you were there for me
So I don't know how we
How we got so far, you and me
Almost like there's oceans between us, us
So I need to know
Could you carry me?
Back into your heart again
Could you carry me?
Right into your distant hands
Could you carry me?
Right back to where we started from
Could you carry me?
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on, could you carry me?
Back to where we started from
On, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on, could you carry me?
Back to where we started from
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on and on, on, on, on
On and on, could you carry me
Back to where we started fromKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019