A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


L.T. - My Babe


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/04/2013

2013-04-01T16:44:32

Pjesëmarrëse në

Top Fest 10


My girl EYY you like it
pom pelqen EYY Je shum HOT ti
kur kalon epshin ma qon
trurin ma bllokon edhe
pulsin ma ndalon EYY
po flitet per shum sene
kena stilin e veqant
tash po vim e sdim mu nal
dej sa tngjitem sa ma nalt
se shum ndryshe i kem tripat
na dojn tipat na dojn trikat
po vin HIT-at Bohen BEAT-at
i qojm durt i marr qikatt.
nalu Weq pak se sshum
pom pelqen
hajde pak ma shpejt se ma von
nuk ki ren
Zemren tonde zemren tem
don me ppas me ni ven
qdo minut qe kalon
venin tjetra po ta nxen EYY
mos ta nin per tjert qa thojn
se per inatii gjelozojn
Lej ti kejt se kejt na dojn
me asnjoo sna zavendesojn
sen nuk bojn skan qa bojn
Se te tonav ju pelqej
Po me ty shum ma thej
na kur vim e lojm ni shej

REF 2X
Nalu weq pak si yll koke shpirt
pa frym je tum lon ka po shkon po bon drit EYY
Du ni pytje me ta bo me dal a ki koh
Shum po du met njoft per met nxon diqka met thoo EYY


Ky tekst u dërgua nga DardanoSsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019