Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Oreja De Van Gogh - La Otra Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Cuando el sol comienza a esconderse el amor se acaba
ya no puedo mas solo un minuto mas de amor
es que no escucharon solo pido un minuto mas
ya no puedo mas estoy cansada de ser una mas uoooh
no puedo creer que no no y no me quieras
no quiero ser no quiero ser....
la otra
te lo he dadio todo
sin nada a cambio
eres lo que mas quiero en este mundo
no puede ser no puede ser....
siempre soy la otra
ya no quiero ser ya no quiero ser....
la otra simplemente la otra
y si quieres cuando quieres tu me adoras...
estoy cansada estoy cansada
de que cuando quieras me des amor
no puedo ser
la otra simplemente la otra
la otra siempre la otra
siempre la otra.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Oreja De Van Gogh - La Otra
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "La Otra".
3. Video është e këngës "La Otra", por nuk këndohet nga La Oreja De Van Gogh.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Oreja De Van Gogh:


Komente 0