Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estacion - No Hay Perdon Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

dejo mi mente en blanco
para ver lo que eh perdido
cada dia es mas duro
verme asi

no se que me a pasado
pero e visto mis sueños caer
no hay freses que me ayuden
dos historias en mi propia confucion
quiero saber si mi dolor
se a mezclado con tu voz

caer, sentir y volver a perder
todo lo que tengo
callar, aprender a hablar, buscar
todo lo que entiendo
(x2)

solo son mis recuerdos
voy a buscar una razon
entre canciones que nunca escribi
no creeran en mi
otro tren que se marcha
una ves mas sin avisar
tiempo me costara encontrar
otra oportunidad

quiero saber si mi dolor
se ha mezclado con tu voz...

(Coro)(x2)Nuk kemi video për këtë këngë.
La Quinta Estacion - No Hay Perdon
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "No Hay Perdon".
3. Video është e këngës "No Hay Perdon", por nuk këndohet nga La Quinta Estacion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0