Më mbaj mend (për 1 muaj)

La Quinta Estacion - Nada Sera Igual Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Hoy igual que ayer estoy durmiendo
no sobra ni un minuto para el corazon
ya no queda nadie en este puerto de dolor.

Despues de varios meses de tormento
sonidos que no encuentran su lugar
paredes que nos gritan como el viento.

Que esta vez nada sera igual
que esta vez podremos sonar.

Y lo cierto es que aqui­
gano todo y pierdo nada
y lo cierto es que aqui­
cobran fuerza mis palabras
porque vuelvo a vivir
si confi­o en tu mirada.

Caminamos por senderos de ilusion
esperando recibir algo por nuestro sudor
todo cambia y esta vez no hay marcha atras
porque esta vez nada sera igual
esta vez podremos sonar.Nuk kemi video për këtë këngë.
La Quinta Estacion - Nada Sera Igual
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nada Sera Igual".
3. Video është e këngës "Nada Sera Igual", por nuk këndohet nga La Quinta Estacion.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga La Quinta Estacion:


Komente 0