Labinot Feka
Labinot Feka
Labinot Feka
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë Kosovë
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Labinot Feka është poet i vogël. Jeton ne Vushtrri, fshati Karaq dhe eshte nxenes ne shkollen ANDO ZAKO QAJUPI.

» Dërgo Korrigjime »

» Poezitë »Komente 0