Labinot Rexha, Këngëtari Që çdo Ditë E Më Shumë Po Arrin Sukses


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[23-08-2015]
Labinot Rexha vazhdon të jetë i kërkuar në shumë ahengje dhe mbrëmje argëtuese. Ai ka thyer rekord me pjesëmarrje edhe në dasma sivjet.

Po ashtu Labinot Rexha - Noti shquhet edhe për mbrëmje muzikor gati çdo javë në Zvicër.

Ai po e shijon edhe suksesin e këngës “T'kam xhan”, e cila është pritur shumë mirë nga publiku.
 (Indeksonline)