Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Labinot Rexha - Nje Matur E Kemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nje Matur E Kemi".
3. Video është e këngës "Nje Matur E Kemi", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Nje Matur E Kemi  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

06/12/2012

2012-12-06T20:34:52+00:00nuk po mundem syt lotet me i ndal qe prej sonte më zdo te jemi bashk 4 vjet shum shpejt kaluan shpejt kalun si një dit dhe që jemi përmalluar ne ket nat e kemi prit
edhe sonte bashk do te jemi një matur ne jet e kemi nese dikush bjen ne dashuri nuk ka gajle se jemi te ri nese dikush bjen ne dashuni nuk ka gajle se jemi te riiiiiiiii


Ky tekst u dërgua nga Labinot Rexha
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet