Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Labinot Rexha - Hajde Se Shkoj Nata

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hajde Se Shkoj Nata".
3. Video është e këngës "Hajde Se Shkoj Nata", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Hajde Se Shkoj Nata  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

18/03/2013

2013-03-18T19:59:13+00:00Mos me pas moj zemer une, nuk te kisha dasht valla ty kaq shum,
mos me pas moj uj ne sy nuk i kisha lag kurr per at bukuri.

REF--hajde se shkoj nata luj me mu se plasa shkurtoj fjalt e gjata tu shkurtoft nafaka

REF--Hajde se shkoj nata luj me mu se plasa shkurtoj fjalt e gjata moj tu shkurtoft nafaka

Veq ta dish moj se kam prit ,pse po lun me muu, mendja tu ka rrit ,
mos i thuj moj zemres joo,
mos e prish ket nat jo mos u largoo

REF--hajde se shkoj nata luj me mu se plasa shkurtoj fjalt e gjata tu shkurtoft nafaka

REF--hajde se shkoj nata luj me mu se plasa shkurtoj fjalt e gjata moj tu shkurtoft nafaka


Ky tekst u dërgua nga  rinesa
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet