A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Labinot Rexha - Ende Po Me Pyesin Per Ty


Nuk ka akoma asnjë votë


18/03/2013

2013-03-18T21:13:36


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ende Po Me Pyesin Per Ty" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018