Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Rexha - Mos Me Urrej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Urrej".
3. Video është e këngës "Mos Me Urrej", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Mos Me Urrej  (Feat. Loni Ak 47)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Loni

20/11/2012

2012-11-20T00:18:21+00:00Mos me urrej kur une shpinen sot ta kthej
E bere punen vet, mos te flasim me kurr ne jete
Mos me urrej kur une shpinen sot ta kthej
E bere punen vet, mos te flasim me kurr ne jete

Veten e urrej pse me t'keq nuk mund ta kthej
Edhe pse e meriton kur genjen edhe tradhton
Mos ma ngrit zerin. Une s'te kam vra
Vetem me tjetrin per dore ty te kam pa

Mos te flasim me kurr ne jet..

Rap :
J'ai peur de partir au ciel
J'ai perdu mes ailes force de rester auprès d'elle
L'amour m'a rendu aveugle
J'me suis détruit tout seul !!
Je ferme les yeux, j'te vois devant
Quand j'te parle bébé, est-ce que tu m'entends ???
Sans toi je tourne en rond
Pourquoi tu m'as tourné le dos ?!
J'étsis sincère avec toi depuis le début
Comme un soldat je vais mourir debout
J'ai marché les pieds nus
Depuis l'autre bout de la terre moi e t'ai vue!

Veten e urrej pse me t'keq nuk mund ta kthej
Edhe pse e meriton kur genjen edhe tradhton

Mos te flasim me kurr ne jet..

Mos me urrej kur une shpinen sot ta kthej
E bere punen vet, mos te flasim me kurr ne jete
Mos me urrej kur une shpinen sot ta kthej
E bere punen vet, mos te flasim me kurr ne jete


Ky tekst u dërgua nga Liinduqka   KosovaGold
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet