Më mbaj mend (për 1 muaj)


Labinot Rexha - Gurbeti

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Gurbeti".
3. Video është e këngës "Gurbeti", por nuk këndohet nga Labinot Rexha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Labinot Rexha - Gurbeti  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

20/11/2012

2012-11-19T23:36:02+00:00Kur u kthevaa ohh prej gurbeti
vashen time shkova ta takoj
me tha nena e saj, djalo i shkrete
ajo neser tjeter fis po shkon, te kujt jan krushqit oo tek po jata vashen time qe po vin me marr
qenka shoku te jetes qe e pata
per te cilin do te hyja zjarr

nusen sdu te takoj ka frik lotet me tradhtoj dhe endrroj ne perqafim
|sdo duroj shpiriti im
digju flaku shpirti im

kush e ba ne dor bajraku zemres ja helmoj gjakun me tradhtoj vasha me shokun tim
smbetyi tjeter veq rakia
veq rakia miku im

kur u ktheva oo prej gurbeti vashen time shkova ta takoj
me tha nena e saj, djalo shekrete ajo neser tjeter fis po shkon
te kujt jan krushqit oo tek pojata vashen time qe po vin me marr
qenka shoku te jetes qe e pata per te cilen do te hyja zjarr
nusen sdu te takoj ka frik lotet me tradhtoj e endrroj ne perqafim
|sdo duroj shpiriti im
digju flaku shpirti im

kush e ba ne dor bajraku zemres ja helmoj gjakun vazhdoj vasha me shokun tim
smbeti tjeter veq rakia
veq rakia miku im


Ky tekst u dërgua nga Rona Rona
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet