Live Video

Labinot Rexha & Xheza - Kenge Te Shpirtit


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

18/11/2014

2014-11-18T15:01:20

Më Shumë Nga

Xhezahir Elezi (Xheza)Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kenge Te Shpirtit" kënduar nga Labinot Rexha & Xheza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha & Xheza i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...