A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Labinot Rexha - Nuk E Pranoj Të Humba Ty


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

12/05/2017

2017-05-12T15:00:00

Muzika & Teksti:

B2N


Nuk e pranoj, te humba ty
Te kam dashur si syt e mi
I numeroj ditet pa ty
Jetoj me shpresa me u kthy

X2
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda

Ditet Kalojn, shum jam merzit
Prap ty jam tu tprit
Me the lamtumir dhe ke ik
Ne syt e mi ska me drit

X2
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda
A te vjen gjynah, dashurin ti me e vra
Aroma jote nihet hala
Ne rrugen ku jena nda


Më Shumë...
teksteshqip.com © 2007 - 2018