Më mbaj mend (për 1 muaj)

Labinot Rexha - Maturant 2018  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

27/03/2018

2018-03-27T13:00:04+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Maturant 2018" kënduar nga Labinot Rexha.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Labinot Rexha i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Labinot Rexha:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet